Obsługa Social Media

Obsługa Social Media

Pomożemy Ci zbudować autentyczną więź z Twoimi odbiorcami i zwiększyć świadomość Twojej marki.

„Ludzie wpływają na ludzi. Nic nie wpływa na ludzi bardziej niż rekomendacje od zaufanej osoby. Takie polecenie wpływa bardziej niż najlepszy przekaz medialny. Rekomendacja zaufanej osoby to Święty Graal reklamy.”

– Mark Zuckerberg

Współpracujemy z Orange Polska

Jak działamy?


Naszym priorytetem jest, aby nasi Klienci sprzedawali więcej, osiągali swoje cele biznesowe oraz byli zawsze o krok do przodu przed konkurencją

01

Określenie potrzeb

Każdy projekt zaczynamy od określenia potrzeb Klienta. Sprawdzamy możliwości skalowania, funkcjonalności, zapotrzebowanie oraz to jak dany e-commerce może się rozwijać w przyszłości.

02

Określenie ram współpracy

Wybieramy usługi, które będą najbardziej przydatne dla danego sklepu internetowego oraz przygotowujemy kompleksową strategię wraz z harmonogramem działań.

03

Realizacja założonych celów

Wdrażamy przygotowaną z Klientem strategię. Zapewniamy ciągłe wsparcie oraz udzielamy porad, które pomogą w rozwoju e-biznesu.

Social Media

Twoje wyniki to nasz priorytet, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie troszcząc się o dobór najskuteczniejszych strategii marketingowych.

Nasza oferta

Facebook Fanpage


Regularna aktywność na Facebooku jest jednym z niezbędnych elementów budowy strategii marketingowej. Angażowanie odbiorców w różne akcje oraz zapewnianie im jeszcze lepszej obsługi sprawi, że Twoja marka będzie bliżej potencjalnych i stałych klientów.

Strategia komunikacji

Kreatywny i angażujący content

Spójne key visual

Obsługa i moderacja fanpage’a

Instagram page


Instagram już od dawna nie jest jedynie platformą, na której znajdziemy jedynie zdjęcia. Rozwija się on bardzo dynamicznie i jest w stanie przyciągnąć sporą ilość aktywnych użytkowników i potencjalnych klientów.

Strategia komunikacji

Kreatywny i angażujący content

Spójne key visual

Obsługa i moderacja fanpage’a

Newsletter i SMS


Newslettery to istotny element kontaktu z klientem. Pomagają one tworzyć i podtrzymywać relacje, budować poczucie wzajemnej lojalności i współpracy, a także umożliwiają dzielenie się wiedzą z czytelnikami, a przez to budowanie swojego autorytetu.

Budowanie bazy klientów

Automatyzacja mailingów

Projekty graficzne newsletterów

Zarządzanie kampaniami SMS

Dlaczego my


Jesteśmy agencją, która buduje nie tylko e-sklepy, ale również komunikację odpowiadającą na potrzeby klientów. Łączymy naukę z profesjonalizmem i doświadczeniem. Z nami zrozumiesz, że przyszłość branży e-commerce jest w Twoich rękach.

Unikalny sposób komunikacji

Bezpośrednie i precyzyjne dotarcie do Twoich grup docelowych poprzez odpowiednią komunikację.

Zaufanie wśród Klientów

Zyskanie wiarygodności i zaufania w oczach odbiorców marki dzięki autentycznym rekomendacjom i opiniom influencerów.

Zaangażowana społeczność

Zyskanie silnego zaangażowania Klientów, które wpływa na ROI oraz buduje świadomość Twojej marki.

Nasze narzędzia


Pracujemy na wszystkich popularnych silnikach e-commerce i CRM

Wypełnij formularz, a my przygotujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Wypełnij formularz, a my przygotujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes. Stworzymy dla Ciebie strategię marketingową i reklamy, które sprzedają. Masz więcej pytań zadzwoń lub napisz do nas:

info@digitlabs.pl

795 661 996

  • DigitLabs – specjaliści od digital marketingu

    Jesteśmy kreatywną agencją e-commerce, której działania skupiają się na dwóch polach: marketingu internetowym i usługach typowych dla software house’u. Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów z dużym doświadczeniem we współpracy z Klientem. Prowadzili oni projekty i oferowali swoje usługi wielu dobrze prosperującym i znanym firmom, a teraz mogą pomóc również Tobie! W naszej pracy…