Kariera

Zapraszamy na pokład DigitLabs

Przyjdź do nas. Nasz zespół składa się z czołowych specjalistów od e-commerce. W naszej agencji doceniamy młode talenty i osoby z pomysłami. Szukamy ambitnych pracowników, którzy nie boją się wyzwań i lubią rozwiązywać faktyczne problemy naszych Klientów.

Współpracujemy z Orange Polska

Dlaczego powinieneś pracować z nami?


Jeśli chcesz popracować z domu, to nie ma problemu. To od Ciebie zależy jaką formę wybierzesz – my zapewnimy Ci wszystkie zabawki i damy rozwijającą pracę.

Przyjazna atmosfera

Tworzymy naprawdę zgrany zespół, gdzie każdy z łatwością się odnajdzie.

Elastyczne godziny pracy

Pracę rozpoczynamy między 8:30 a 10:00, a dwa dni w tygodniu możemy pracować zdalnie.

Możliwość rozwoju

Pracując z nami masz dostęp do szkoleń oraz know-how ekspertów

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko

 • E-commerce marketing specialist

  E-commerce marketing specialist

  Marketing operation optimization and e-commerce canals strategy development realization is a dailiness for you? That’s great! Apply today!

  Aplikuj

 • WordPress Developer

  WordPress Developer

  Potrafisz tworzyć projekty w środowisku WordPress? Znasz standardy kodowania, dokumentację oraz API dostępnego w tym środowisku? Świetnie! Aplikuj już dziś!

  Aplikuj

 • Programista PrestaShop

  Programista PrestaShop

  Masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na środowisku PrestaShop? Bez problemu rozwijasz kilka projektów jednocześnie? Chcesz mieć wpływ na wybór rozwiązań technologicznych oraz na rozwój produktu? Aplikuj już dziś!

  Aplikuj

Wypełnij formularz, a my przygotujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Wypełnij formularz, a my przygotujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes. Stworzymy dla Ciebie strategię marketingową i reklamy, które sprzedają. Masz więcej pytań zadzwoń lub napisz do nas:

info@digitlabs.pl

795 661 996

 • DigitLabs – specjaliści od digital marketingu

  Jesteśmy kreatywną agencją e-commerce, której działania skupiają się na dwóch polach: marketingu internetowym i usługach typowych dla software house’u. Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów z dużym doświadczeniem we współpracy z Klientem. Prowadzili oni projekty i oferowali swoje usługi wielu dobrze prosperującym i znanym firmom, a teraz mogą pomóc również Tobie! W naszej pracy…